5 „WWE“ superžvaigždės, sužlugdžiusios Romaną Reignsą ir palikusios jo titulą

Kokį Filmą Pamatyti?

>

Atsižvelgiant į tai, kad Romanas Reignsas per pastaruosius aštuonerius metus buvo viena ryškiausių WWE superžvaigždžių, šiek tiek stebina tai, kad jis buvo pralaimėtas dėl singlų titulo tik penkis kartus.

Po „The Shield“ atskyrimo 2014 m. Birželio mėn. Romanas Reignsas iškart tapo geriausia WWE ateities superžvaigžde.

Didysis šuo laimėjo 2015 m.

Pakeliui Romanas Reignsas laimėjo WWE čempionatą (x3), visuotinį čempionatą (x2), tarpkontinentinį čempionatą ir JAV čempionatą. Jis taip pat turėjo „Tag Team“ titulus kartu su kitu „Shield“ nariu Seth Rollins 2013 m.

Romanas Reignsas grįžo į WWE 2020 m. Rugpjūčio mėn., Penkis mėnesius praleidęs televiziją. Jis ne tik grįžo su nauju sąjungininku Paulu Heymanu ir nauja nuostata, bet ir turėjo naują šūkį: sudaužyk visus ir išeik .

Iki šiol Romanas Reignsas tai padarė tiksliai. WWE genties vadas laimėjo „The Fiend Bray Wyatt“ visuotinį čempionatą „Payback“ ir sėkmingai apgynė titulą prieš savo pusbrolį Jey Uso „Clash of Champions“.

Peyton Royce ir Billie Kay

Nors šią naują „Roman Reigns“ versiją gerai įvertino WWE visata, ilgamečiai gerbėjai žinos, kad keturis kartus „WrestleMania“ pagrindinis renginys ne visada buvo tokia nesustabdoma jėga, kokia yra dabar.

Šiame straipsnyje pažvelkime į penkias WWE superžvaigždes, kurios sužlugdė Romaną Reignsą ir išėjo su vienu iš jo singlų pavadinimų.

#5 „Sheamus“ nugalėjo „Roman Reigns“ (WWE čempionatas, „Survivor Series 2015“)

Romanas Reignsas tapo viena iš labiausiai poliarizuojančių WWE superžvaigždžių 2015 m.

Atrodė, kad buvęs „Shield“ narys ketina tęsti savo „Royal Rumble“ pergalę laimėdamas prieš Broką Lesnarą pagrindiniame „WrestleMania 31“ turnyre. Tačiau Sethas Rollinsas išgrynino pinigus „Bank of Bank“ sutartyje, skirtoje WWE pasaulio sunkiasvorių čempionatui laimėti .

Praėjus šešiems mėnesiams po šios įsimintinos akimirkos, Rollinsas turėjo atsisakyti savo titulo, patyręs rimtą kelio traumą WWE tiesioginiame renginyje Dubline, Airijoje.

Dėl to „Rollins“ ir „Roman Reigns“ rungtynės „Survivor Series 2015“ buvo atmestos, o WWE paskelbė turnyrą, skirtą naujam WWE pasaulio sunkiasvorių čempionui vainikuoti.

Šio turnyro finale Romanas Reignsas pagrindiniame Survivor Series turnyre nugalėjo kitą buvusį skydo kolegą Deaną Ambrose'ą.

Tuo metu pergalė turėjo būti didžiausias Romano Reignso karjeros momentas, bet tada įvyko Sheamus 5:15.

Šeimas sugriovė Romos valdymą

Šeimas sugadino didelę Romano Reignso akimirką

Praėjus vos penkioms minutėms ir 15 sekundžių po pirmojo pasaulio čempiono titulo, Romano Reignso valdymas baigėsi. Sheamus išgrynino savo pinigus banke ir greitai nugalėjo Didįjį šunį, kad taptų keturis kartus WWE pasaulio čempionu.

Kaip matote pagrindiniame šio straipsnio paveikslėlyje, emocingam Romanui Reignsui po monumentalios nesėkmės buvo ašaros.