WWE karaliauja 5 superžvaigždės, turinčios ilgiausią JAV čempionatą

Kokį Filmą Pamatyti?

>

1976 m. Nacionalinis imtynių aljansas (NWA) karūnavo pirmąjį JAV čempioną, kai „Harley Race“ nugalėjo Johny Weaverį ir tapo NWA JAV čempionu. Šis titulas buvo keletą įsikūnijimų, kol jis tapo WWE Jungtinių Valstijų čempionatu, kurį šiuo metu vykdo „Hurt Business“ Bobby Lashley. Žymios superžvaigždės, tituluotos WWE, yra Edge, Chrisas Jericho, Deanas Ambrose'as ir „The Miz“.

Bookeris T buvo pirmasis asmuo, kuris 2001 m. Įgijo Vince'o McMahono įsigytą WWE Jungtinių Valstijų čempionatą WWE. Po valdančiojo čempiono Edge'o Jungtinių Valstijų čempionate Survivor Series įveikė tarpžemyninį čempioną, Testą buvo išjungtas ir buvo sujungtas į IC diržą.

Dabartinis WWE Jungtinių Valstijų čempionato įsikūnijimas prasidėjo 2003 m., Kai Eddie Guerrero turnyre nugalėjo Chrisą Benoitą, kad taptų inauguracijos čempionu. Nuo to laiko iki dabartinio Bobby Lashley bėgimo buvo 72 skirtingi titulai.

Trečiasis „Lex Luger“ važiavimas kaip WCW Jungtinių Valstijų čempionas yra ilgiausias bet kuriai linijai, trunkantis 523 dienas. Tačiau nuo tada, kai buvo įvestas WWE programavimo pavadinimas, su diržu buvo daug dominuojančių važiavimų. Pažvelkime į penkis ilgiausius JAV čempionato bėgimus WWE.

5. „Miz“ - 224 dienos kaip WWE JAV čempionas

Bretas Hartas baigė „Miz“

Bretas Hartas baigė „Miz“ JAV čempionatą 2009–2010 m

Nors „The Miz“ turėjo aštuonis skirtingus tarpžemyninio čempionato važiavimus, jis tik du kartus laimėjo JAV čempionatą. Tačiau tai buvo jo pirmasis bėgimas su diržu 2009 m., Kuris suteikė jam, kaip rimtam vienišų varžovui, patikimumą. Po trijų nesėkmingų bandymų jis iškovojo titulą iš Kofi Kingstono, o paskui išsilaikė daugiau nei septynis mėnesius.

Per tą laiką „The Miz“ pradėjo tarpženklinę konkurenciją su tuometiniu tarpkontinentiniu čempionu Johnu Morrisonu, gerindamas jį keliuose mokamų peržiūrų renginiuose. Vėlesnis jo vaidas su MVP taip pat buvo gerai įvertintas, kai „The Miz“ vėl iškovojo viršūnę.

Jo bėgimas baigėsi WWE legendos Bret Hart rankose Toronte, kai „The Miz“ palietė „Sharpshooter“. Kanados žiūrovams tai buvo labiau malonus momentas, o ne tikros rungtynės, o ilgai pasitraukęs Hartas kitą savaitę atsisakė titulo.

Po mėnesio „The Miz“ vėl tapo čempionu. Tiesą sakant, per šį laikotarpį jis laimėjo žymų komandos titulus ir „Pinigus banke“. Tai galiausiai lėmė „Miz“ WWE čempiono pergalę. Vėliau jis apgynė prestižinį titulą pagrindiniame „WrestleMania XXVII“ turnyre.